Śląskie Trendy

City Climb – wspinaczka w sercu Bytomia

Wspinaczka w centrum Bytomia? W Agorze Bytom otwarto nietypową ściankę wspinaczkową City Climb. Goście multigalerii mogą wspinać się po 8-metrowym obiekcie pod okiem profesjonalnego instruktora.

 Ściankę wspinaczkową City Climb otwarto na poziomie +1 Agory Bytom w otoczeniu kawiarni Big Baba Cupcakes i sklepów Fluffy Colours i Przyjaciele oraz Lindex. Z wyjątkowej atrakcji mogą skorzystać goście w każdym wieku. – To kolejna ciekawa propozycja dla fanów ruchu i aktywności. Prócz wspinaczki mogą oni skorzystać z zajęć tańca, klubu fitness, zagrać z rodziną w bilarda lub bowling, a nawet poszaleć na laserowej strzelnicy i to wszystko w ścisłym centrum miasta – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

City Climb wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Ścianka umożliwia wspinaczkę po olbrzymiej sygnalizacji świetlnej, boisku piłkarskim, ustawionej w pionie ulicy czy krzesłach, stołach i meblach. Ciekawie prezentują się też chwyty – to m.in. rynna kamienicy, rowery czy tryby wielkiej maszyny. Wysoki na 8 i szeroki na 13 metrów obiekt wyposażono w specjalny wysięgnik, który umożliwia przypięcie się wspinacza. Ze ścianki City Climb mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. Nad bezpieczeństwem czuwa profesjonalny instruktor.

Jednorazowe wejście zapewnia 30 lub 60 minut niezapomnianej rozrywki, a sprzęt i szkolenie uwzględniono w cenie biletu. Ścianka może posłużyć do organizacji urodzin, w grę wchodzą również rezerwacje dla grup. Dodatkowo w związku z otwarciem ścianki, goście Agory Bytom mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – do końca sierpnia druga osoba wchodzi za darmo.

[publikacja: 24 sierpnia 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl