Śląskie Trendy

Chyba sobie żarty robią… Nowa scena komediowa w Rybniku

Z uśmiechem w sercu i na ustach Dom Kultury w Rybniku Chwałowicach prezentuje cykl komediowy „KAŁASZNIKOF ZAPRASZA”. Głównym punktem imprezy będzie zawsze występ zaproszonego gościa. Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach odwiedzą zarówno grupy kabaretowe jak i uznani soliści, którzy będą mieli za zadanie zagrać wyłącznie swoje najnowsze programy. Dzięki temu widzowie mają pewność, że zobaczą rzeczy świeże i autentycznie zabawne. Kabaret Kałasznikof co prawda w roli gospodarza, ale na każdy koncert przygotuje absolutnie premierowe skecze i piosenki. Będą to utwory nigdzie wcześniej nie grane.

W niedzielę 25 lutego 2018 r. o godz. 18.00. KAŁASZNIKOF ZAPRASZA na Kabaret CHYBA „Chyba sobie żarty robi”.

Bilety: 25 zł – przedsprzedaż do 24 lutego 2018 r., 30 zł – w dniu imprezy, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

„Pomysł na imprezę jest banalnie prosty. Zapraszamy do Rybnika czołowych artystów komediowych. Takich, którzy są maksymalnie skuteczni w rozśmieszaniu, a przy tym ich twarze nie zdążyły się jeszcze znudzić publiczności.” – mówi Łukasz Zaczek, założyciel kabaretu Kałasznikof. „Na dobry początek zapraszamy wrocławski Kabaret Chyba. Większa część publiczności na pewno kojarzy ich z telewizji bo ostatnio szturmem zdobywają serca widzów Polsatu. Mimo to jeszcze nigdy nie mieli Oni okazji by pokazać swój cały program rybnickiej publiczności. Właśnie takie rzeczy chcemy pokazywać naszym widzom. Coś czego na co dzień nie mogą zobaczyć” – dodaje.

Kabaret Chyba http://kabaretchyba.pl/ pochodzi z Wrocławia i jest najlepszym i najzdolniejszym kabaretem młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 r., kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Jest znany przede wszystkim ze swojego hitowego numeru „Organista” https://www.youtube.com/watch?v=G666y953RoU .

Od stycznia 2016 r. kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr „Guma” Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek „Kris” Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy o różnych twarzach, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji. To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach iamfiteatrach w Polsce. Stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych (w TVP2: Festiwal Kabaretu w Koszalinie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Dzięki Bogu już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa). Kabaret Chyba jest częstym uczestnikiem Ryjka.W ubiegłym roku zdobyli na rybnickim festiwalu niezwykle prestiżową nagrodę im. Artura za piosenkę o krakowskim smogu. 25 lutego w Chwałowicach grupa zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Chyba sobie żarty robi”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl