Śląskie Trendy

Chcesz zorganizować event? Postaw na profesjonalistów!

Eventy to wydarzenia, ściśle zaplanowane i zorganizowane. Podczas organizacji eventów, wybiera się atrakcje i elementy pod kątem ściśle określonego celu. Dzięki eventom, możemy wpływać na wizerunek marki w oczach klientów czy kontrahentów. Często jednak, aby zorganizować event, nie wystarczy pomysłowość jaką reprezentują pracownicy działów organizacji wydarzeń w danej firmie. Bardzo często warto skorzystać z oferty firm takich jak agencje eventowe, które mogą być niezbędne do osiągnięcia zamierzonego celu. Dlaczego warto korzystać z takiej oferty? Jak organizować event? Dlaczego warto postawić na Evtrad Events?


Po co ci agencja?

Każda firma, chcąca kształtować wizerunek marki, musi podejmować działania, które się do tego przyczynią. Jednym z takich działań są organizowane eventy, do jakich należą m.in. targi, imprezy, wydarzenia czy też uczestnictwo w konferencji. I chociaż wiele przedsiębiorstw posiada w swych strukturach działy eventowe czy też marketingowe, bardzo często potrafią one źle określić niezbędne środki organizacyjne i finansowe wydarzenia. Między innymi dlatego warto postawić na wykwalifikowaną w tym temacie branżę eventową.

Taka agencja eventowa to firma, posiadająca dużą liczbę znających się na rzeczy pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie, dzięki której zorganizujesz swoją imprezę od początku do końca. Taka agencja zajmuje się imprezami dużymi i małymi, a jej usługi skierowane są do każdego, kto liczy na zadowolenie uczestników swojego wydarzenia. Co istotne, taka realizacja, zawsze jest zgodna z planami organizatorów, gdyż fachowe doradztwo agencji eventowych pozwala tak dopasować realizację, aby była ona spójna z twoja wizją, a jednocześnie została wykonana na najwyższym poziomie.

Dzięki agencji eventowej zyskasz nie tylko zwolnienie ze zmartwień organizacyjnych, ale także wsparcie marketingowe w promocji wydarzenia. Dodatkowo, agencja pozwoli ci jasno i precyzyjnie określić budżet wydarzenia lub dopasuje daną imprezę do finansów, jakimi dysponujesz. Jest to możliwe między innymi dlatego, że agencje eventowe znają branżę i cenniki.

Kryterium cel eventu czyli jak organizować imprezę

Ogólna zasada mówi, że wydarzenie zaplanowane prowadzi do zamierzonego celu. Określony cel determinuje rodzaj wydarzenia. Cel eventu może być różny – może być to zabawa dla doświadczonych pracowników w nagrodę za ich pracę czy promocja firmy dla nowych klientów. Wobec tego należy podjąć określony rodzaj wydarzenia – w pierwszym przypadku zapewne zorganizujemy zabawę taneczną i catering, w drugim postawimy na rodzaj targu. Realizacja eventu może być również zależna od czynników takich jak miejsca eventowe. Pozwalają one bowiem dysponować np. obiektami sportowymi, lokalami gastronomicznymi czy halami.

Jeśli zamierzasz zorganizować event, najpierw musisz określić jego cel oraz grupę odbiorców, do którego będzie on skierowany. Czy organizujesz imprezę na rzecz klienta wewnętrznego czy zewnętrznego? Sprawdź swój budżet wybierz termin i miejsce wydarzenia. Postaw na ciekawy program, zastanów się kogo zaprosisz jako atrakcję wieczoru. Gdy już masz zrealizowane powyższe punkty, stwórz ciekawy opis wydarzenia i ogłoś je w mediach lokalnych, mediach społecznościowych, wyślij powiadomienia do swoich kontrahentów czy klientów o wydarzeniu. Jeśli celem jest promocja twojej firmy, przygotuj materiały promocyjne tj. ulotki dla uczestników i dziennikarzy i planuj wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Określ jak ma wyglądać miejsce imprezy, czy pracownicy cateringu mają być niewidoczni czy ubrani w eleganckie stroje i krążący wokół gości? Każdy element może mieć wpływ na to, czy uczestnicy będą zadowoleni i czy zapamiętają cię pozytywnie.

Evtrad Events – specjaliści dla Ciebie

Często organizacja eventu jest czymś, co przekracza nasze kompetencje i możliwości, dlatego mimo dobrych intencji, warto skorzystać z agencji eventowych takich jak Evtrad Events.

Nasz firma czerpie z szerokiego doświadczenia, sprawiając, że ostateczny kształt wydarzenia zostaje doprecyzowany i osiągnięty w 100%. Organizujemy imprezy okolicznościowe, eventy społeczne, eventy korporacyjne, wyjazdy integracyjne, festyny, pikniki, gale firmowe, konferencje, szkolenia. Mamy doświadczenie w eventach kulturalnych, galach, kongresach, koncertach. Jeśli poświęcisz nam organizację imprez – z pewnością będziesz zadowolony.

Odwiedź naszą stronę, sprawdź nasze eventy oferta i przekonaj się, że warto postawić na profesjonalizm. Realizujemy projekty w agencjach public relations, agencjach reklamowych, domach mediowych. Pracujemy m.in. dla firm transportowych, agencji ochrony, branży marketingowej.

Organizowaliśmy eventy dla takich firm jak Allegro, Audi, MAN i inne. Rekomendacje naszych klientów mówią same za siebie. Działamy szybko i profesjonalnie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl