Śląskie Trendy

Byle do wiosny – ostatni zlot food trucków w Katowicach

To już ostatni w tym roku Rynek Smaków z SK-Food Truck! Od 20 do 22 października w samym centrum Katowic zaparkują mobilne restauracje prezentujące kuchnie z różnych stron świata.

Będzie można posmakować między innymi kuchni azjatyckiej, portugalskiej, żydowskiej, czy meksykańskiej. Pojawią się food trucki, za którymi zdążylicie się już stęsknić i zupełne nowości z zaskakującym menu. Nie zabraknie także słodkości, jak zwykle przyrządzanych na oczach klienta. Na Rynku będzie można spotkać kucharzy z programu „Hell’s Kitchen” oraz bohaterów „Biznesu na Kółkach” (Discovery Channel Polska). Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka grana przez śląskich DJ-ów oraz koncerty.

Oprócz tego w czasie zlotu, po raz kolejny, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie niespełna rocznej Mai – córki jednej z food truck’owych ekip (szczegóły: pomagam.pl/majaadamska). Gastrowozy będą serwować swoje pyszne dania w piątek i sobotę od 12 do 22, a w niedzielę od 12 do 20. Po więcej szczegółów zapraszamy na facebook’owy profil SK-Food Truck (www.facebook.com/skfoodtruck) oraz na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/507963992896563

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl