Śląskie Trendy

Boska Florence w Katowicach – konkurs z biletami

Meryl Streep jako najgorsza śpiewaczka świata! – „Boska Florence” przedpremierowo 18 sierpnia w ramach cyklu  „Kino na Obcasach”. 

Niezwykle zabawna, prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów.
„Boska Florence” –  film Stephena Frearsa z genialną rolą Meryl Streep i Hugh Granta  sieć kin Multikino pokaże  przedpremierowo 18 sierpnia w wybranych kinach podczas sierpniowej edycji projektu „Kino na Obcasach”.

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Historia Florence Foster Jenkins stała się kanwą komedii „Boska!”, która również w Polsce zdobyła serca publiczności m.in. dzięki brawurowej roli Krystyny Jandy.

Partnerem sierpniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby wziąć udział w losowaniu należy do poniedziałku, 15 sierpnia na adres: konkursy@slaskietrendy.pl przesłać odpowiedź na pytanie: w jakiej roli, w którą wcieliła się dotychczas, Meryl Streep zrobiła na Tobie największe wrażenie?

PS> Nie zapomnijcie podpisać maili.

KnO-sierpien_690x1024

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl