Śląskie Trendy

BlackBook zaprasza na kursy fotografii

Kursy fotografii w BlackBook mają długą tradycję – od ponad dziesięciu lat szkolimy miłośników fotografii. Zawsze służymy im radą i wsparciem. Organizowane przez nas spotkania to zajęcia z czynnymi fotografami, którzy w prosty i przystępny sposób potrafią wytłumaczyć funkcje Twojego aparatu fotograficznego, ale priorytetem jest to, aby aparat w pełni wykorzystać praktycznie. Dlatego nasze zajęcia to nie nudne siedzenie na krześle, tylko bardzo intensywna praca w formie praktycznych zajęć.

Kurs fotografii przygotowany jest tak, aby na jak najlepiej wykorzystać aparat fotograficzny na wyprawach wakacyjnych i nie tylko. Podczas kilku godzin omawiamy praktyczne użytkowanie aparatu, dobór odpowiedniego ustawienia obiektywu, poznajemy zaawansowaną pracę w trybach pólautonatycznych i manualnych. Na kusie najważniejsze jest to, aby praktycznie tę wiedzę wykorzystać i świadomie rejestrować niezapomniane pejzaże, zabytki, zabawne portrety i wszystkie chwile, które tylko nas spotkają. Na kursie nie ma ograniczeń wiekowych oraz stopnia zaawansowania. Zapraszamy na zajęcia we wtorki od 17 czerwca 2014 (4 spotkania od 18:30), bądź spotkanie całodniowe w sobotę 28 czerwca 2014 – od 9:30 do wieczora.

Młodym miłośnikom fotografii proponujemy warsztaty fotograficzne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 14:00. Zajęcia fotograficzne dla młodzieży, to interesująca forma zgłębienia wrażliwości na otaczający świat, możliwość rozwijania swojej pasji, jaką jest fotografia. Nie jest potrzebny jest do tego zaawansowany aparat fotograficzny, wystarczy prosty aparat cyfrowy i dużo chęci do pracy oraz zabawy. Zajęcia w profesjonalnym studio fotograficznym i w plenerze, dużo fotografowania i wyzwań artystycznych.

Zajęcia odbywają się w Gliwicach.

Studio BlackBook znajduje się przy ulicy Lipowej 9.

Informacje i zapisy na stronie internetowej www.blackbook.pl

lub pod numerem telefonu: 883 385 395.

Ilość miejsc na kursy i warsztaty ograniczona.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl