Śląskie Trendy

Betlejem w Polsce

29 grudnia w Katowice staną na niezwykłej trasie koncertowej Betlejem w Polsce 2017/2018. Trasa „Betlejem w Polsce” to gwiazdy polskiej wokalistyki na 12 scenach. Osobowości polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata. Największe hale koncertowe w 12 miastach i ponad 90 tysięcy widzów! W tym multimedialnym widowisku na scenie 360* wystąpią, m. in. Natalia KUKULSKA, Beata BEDNARZ, Kasia MOŚ, Daria ZAWIAŁOW, Igor HERBUT, Mieczysław SZCZEŚNIAKMATE.O, Agnieszka MUSIAŁ, Adam KRYLIK, Dana VYNNYTSKA, Orkiestra AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia oraz Międzynarodowy Band pod kierownictwem muzycznym Jana Smoczyńskiego.

„Betlejem w Polsce”, to niezwykły koncert kolęd.
To wydarzenie, które przez ponad dwie godziny tworzy świat autentycznych emocji, które pozwalają poznać
i zrozumieć jego kulturową rozmaitość.
W repertuarze obok kolędy polskiej, francuskiej czy niemieckiej, znajdzie się hebrajska pieśń szabatowa, współczesne kolędy amerykańska, czeska i węgierska, czy też starogrecka pieśń z Kapadocji.
Całkowity dochód z koncertów zostanie przeznaczony na pomoc osobom niedożywionym w ramach akcji społecznej „Głodnych nakarmić!”
Więcej w zał. informacji oraz na stronie:
www.betlejemwpolsce.pl

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl