Śląskie Trendy

Berybojki i cyrk w Forum

Nareszcie! Kolejne spotkanie, być może ostatnie przed wakacjami, dlatego przyjdźcie koniecznie. W sobotę, 28 kwietnia o godzinie 12:00 spotkanie teatralne z Baśnie na warsztacie, a chwile później na warsztat dzieciaki weźmie Hapijama Fun Art.

Świstak o imieniu Mateusz jest lepszy od telewizora! Z Lufcik na korbkępoznali się prawie na początku projektu i od razu zaiskrzyło. Robią mnóstwo rzeczy razem – grają, nagrywają i snują plany podbicia świata. Sam Monsieur Mateusz jest bajarzem i opowiada niesamowite historie, także związane z naszym regionem. A Sztuka Opowieści to trudna sztuka, bez dodatkowych rekwizytów, bez efektu w postaci obrazu, nagrania wideo, czy instalacji. To, co tworzy, żyje tylko przez kilka chwil, w interakcji między bajarzem, a słuchaczem.

Po Baśniach na Warsztacie, ok. godz. 13:00 warsztaty z cyrkomotoryki z Hapijama Fun Art. Będą to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, choć zachęcamy do wspólnego ćwiczenia również rodziców. Zajęcia są prowadzone w oparciu o metodę cyrkomotoryki i pedagogikę cyrku i mają na celu przede wszystkim wspieranie rozwoju percepcji ruchowej, poznawanie i kontrolę własnego ciała, a także wspólne spędzenie czasu i zabawę. Zabierzcie wygodne ubrania!

Scena Forum, I piętro
ul. Lipowa 1, Gliwice
WSTĘP WOLNY

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl