Śląskie Trendy

Be HaPpy mały remont na wesoło

Bardzo Hecny Pomysł: opowiedzieć na wesoło maluchom o bezpieczeństwie podczas prac wykonywanych w domu, przedszkolu, szkole i na dworze.

Nabywanie umiejętności, przyzwyczajeń i nawyków powinno – zwłaszcza w początkowej fazie życia – łączyć się z przyjemnością, żartem, zabawą. 14 października o godz. 12:00 na Scenie Forum podczas „Be HaPpy: mały remont na wesoło” dzieciaki dowiedzą się jakie są możliwe źródła wypadków w domu i jak im zapobiegać, dlaczego mokra podłoga w łazience może być niebezpieczna, po co wietrzyć mieszkanie i co robić, kiedy upadną narzędzia. Aktorzy pokażą również w jaki sposób prawidłowo nosić plecak, czy podnosić ciężkie przedmioty. Interaktywne wydarzenie teatralno-warsztatowe przewiduje niespodzianki i sporo humoru. Występują:Agnieszka Batóg Piotr Myszczyszyn Sebastian Rak

Po spotkaniu teatralnym, ok. godz. 13:00 przygotowano zajęcia manualne z tworzenia zabawek zręcznościowych wraz z Hapijama Fun Art. Zabawki zręcznościowe to fantastyczne przedmioty, pozwalające ćwiczyć koordynację ruchowo-wzrokową oraz poprawiające koncentrację. Poręczne, dostępne w każdym miejscu i bez ograniczeń. Idealna sprawa dla dzieci i dorosłych. Graj, odkrywaj, baw się! Jesteście gotowi? Zabawa to sztuka!

Scena Forum,
1 piętro, ul. Lipowa 1 Gliwice
WSTĘP WOLNY

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl