Śląskie Trendy

Architekci przy fortepianie Bulanda i Mucha

W czwartek, 13 października w katowickiej Galerii SARP (ul. Dyrekcyjna 9) odbędzie się wykład oraz wystawa Andrzeja Bulandy i Włodzimierza Muchy. Laureatów wielu nagród i wyróżnień w tym Honorowej Nagrody SARP w 2015 roku. Przyznawana od 1966 r. jest najcenniejszym wyróżnieniem przyznawanym projektantom przez środowisko architektów.

„Nadrzędnym celem BIM przy projektowaniu, jest rozważenie w pierwszej kolejności przyszłej formy (struktury) dzieła, oraz jego umiejscowienia w tożsamości historyczno-kulturowej. Czerpiąc z tradycji staramy się odkrywać przeszłość dla przyszłości. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i konsekwencji tworzenia nowych obiektów i ich oddziaływania na środowisko, w którym mają współistnieć.

BIM specjalizuje się w konkretnych problemach – to od ich analizy rozpoczynamy proces naszej pracy. Począwszy od skomplikowanych konstrukcji obiektów historycznych, do rewitalizacji zabytków. Nadając im nowy charakter, a jednocześnie przywracając dawnego ducha. Opracowujemy starannie projekty koncepcyjne, plany zagospodarowania przestrzennego, domy jedno- i wielo- rodzinne, biurowce, przestrzenie kultury i sztuki, oraz projekty wnętrz.

Za każdym razem staramy się przywiązywać szczególną wagę do etapu nadzoru realizacji, odnajdując w nim te same uniwersalne wartości, które towarzyszą początkowym fazom tworzenia koncepcji oraz projektowania.

Naszymi klientami są osoby prywatne (Apartamenty Walecznych), jak również duże firmy (Bank BRE) i miasta (Biblioteka M.St. Warszawy), wszyscy ze swoimi własnymi potrzebami, finansowymi ograniczeniami oraz oczekiwaniami. Pragniemy być partnerami naszych klientów, wymagając jednakże należytej świadomości
i odpowiedzialności jako inwestorów. Projektujemy dla ludzi, znających realia budownictwa i szanujących warsztat architektoniczny.”
źródło: www.bimarch.pl

Partnerem wydarzenia jest firma: Wienerberger
www. http://www.sarp.katowice.pl/13__10__2016.html

14568071_10154527118587768_4157810701880307369_n

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl