Śląskie Trendy

Angry Birds on Ice po raz pierwszy w Polsce!

Filmowa adaptacja kultowej gry Angry Birds wleciała z impetem do kin, a już w lutym i marcu 2020 roku polscy widzowie obejrzą na żywo występy artystów na lodzie, którzy wcielą się w szalone, rozgniewane ptaki. Rodzinny spektakl wykorzystujący obrotową scenę 360 stopni odwiedzi Łódź, Warszawę, Gdańsk, Kraków, Szczecin oraz Gliwice! Bilety już teraz można kupić w sieci ebilet.pl.


Angry Birds on Ice to spektakularne widowisko, dzięki któremu młodzi widzowie mogą na żywo obcować ze swoimi ulubionymi bohaterami, podziwiając ich w zupełnie nowej odsłonie! Oto kultowe ptaki staną na lodzie i dadzą popis swoich umiejętności w jeździe artystycznej na łyżwach. Angry Birds on Ice to rewia łącząca wiele stylów – jazda figurowa na łyżwach połączona jest tu z akrobatyką oraz parkourem czyli sztuką jak najszybszego pokonywania przeszkód na drodze. Jeśli dodamy do tego jeszcze taniec na rękach i szarfach, otrzymamy efekt zapierający dech w piersiach. Rozmachu artystycznego i technicznego przedsięwzięciu Angry Birds on Ice dodaje fakt, że widowisko zrealizowane jest z wykorzystaniem obrotowej sceny 360°!

Wyłączne prawa do przedstawienia Angry Birds on Ice posiada agencja Comunique, która wcześniej wyprodukowała świetnie przyjętą rewię na lodzie Masza i niedźwiedź. Spektakl prezentowano w 7 państwach na całym świecie, między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i stolicy Indonezji – Dżakarcie. Rewię na lodzie „Masza i niedźwiedź” obejrzało ponad 160 000 widzów, także w Polsce.

Lista przedstawień Angry Birds on Ice w Polsce:

22 lutego 2020 – Łódź, Atlas Arena

29 lutego 2020 – Warszawa, Torwar

4 marca 2020 – Gdańsk-Sopot Ergo Arena

7 marca 2020 – Kraków, Tauron Arena

11 marca 2020 – Szczecin, Netto Arena

14 marca 2020 – Gliwice, Arena Gliwice

Więcej informacji na: https://www.angrybirdsonice.com/pl

Bilety w sprzedaży na: ebilet.pl

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl