Śląskie Trendy

Ale w Gliwicach będzie HAŁAS!

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls! Ministerstwo Śledzia i Wódki Gliwice, Wiewiórka Na Drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję wydarzenia Hałas Miasta. W najbliższą sobotę, 2 lipca zagraj na ul. Średniej zagrają Wiewiórka Na Drzewie, Skorup i Glass Ballerina.

Już po raz drugi Hałas Miasta wychodzi na ulice, by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zeszłoroczna formuła koncertu na ulicy Średniej sprawdziła się w 100%. Cel i idea całego przedsięwzięcia od czterech lat pozostają niezmienione. Gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz czwarty Hałas Miasta zagra dla ośmioletniej już Ani Urban.

ZAGRAJĄ:

  • Wiewiórka Na Drzewie
  • Skorup
  • Glass Ballerina

 

MIEJSCE:

– ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwo Śledzia i Wódki Gliwice) – koncert plenerowy

START:

18.00

WJAZD:

Za darmo – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani.

CEL: zbieramy środki na zakup nowego gorsetu i sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Aneczka Urban

ANIA URBAN:

Ania urodziła się 24.04.2008 z przepukliną oponowo – rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. W swoim życiu przeszła wiele operacji, zarówno w Polsce jak i Niemczech. Operacje te umożliwiły w miarę normalne funkcjonowanie Ani. Aby utrzymać ją w tym stanie potrzebne były ortezy – udało się je zakupić m.in. dzięki stowarzyszeniu Cała Naprzód i organizowanych wydarzeniach (Niedzielna Liga Futsalu oraz Hałas Miasta). Dzięki nim możliwe jest pionizowanie Ani, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania i rozwoju organów wewnętrznych oraz wzmocnienia układu kostnego przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia osteoporozy. Ania ma już 8 lat i właśnie kończy pierwszą klasę. Jednak jej choroby: przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, skolioza nie pozwalają o sobie zapomnieć. Stan kręgosłupa Ani niedawno się pogorszył. Skolioza z ok. 20-stopniowej zmieniła się w ponad 40. Dlatego też aby uniknąć kolejnej kosztownej i trudnej operacji potrzebny jest nowy gorset, a także ortezy na nóżki i pionizator. Oprócz tego Ania chciałaby pojechać pierwszy raz na turnus rehabilitacyjny, który mógłby w znacznym stopniu poprawić jej stan zdrowia.HM_foto

Ania Urban, Wiewiórka na drzewie, Cała Naprzód i nasza najlepsza pod słońcem, hałasująca oraz pomagająca publiczność to integralne elementy układanki jaką jest Hałas Miasta! Dlatego też nie może Was zabraknąć 2 lipca na ul. Średniej.

HM4_plakat

[publikacja 30 czerwca 2016]

 

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl