Śląskie Trendy

Agustin Egurrola otworzy w Katowicach szkołę tańca

Agustin Egurrola otworzy w Silesia City Center swoją nową szkołę tańca. To pierwszy w Katowicach oddział tej największej polskiej sieci szkół tańca. 25 lutego zaplanowane jest oficjalne otwarcie z udziałem założyciela Egurrola Dance Studio. Wstęp wolny.

25 lutego Silesia City Center z pewnością będzie najbardziej roztańczonym miejscem w Katowicach. Tego dnia Agustin Egurrola osobiście otworzy swoją nową szkołę tańca, uroczyście przecinając wstęgę. Będzie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz otrzymania autografu.

Dla wszystkich osób zainteresowanych taneczną ofertą Egurrola Dance Studio zaplanowano lekcje otwarte. Druga z nich odbędzie się w niedzielę, 25 lutego. To wspaniała okazja, aby poznać katowickich instruktorów oraz zdecydować, jaki styl tańca wybrać dla siebie. Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie www.egurrola.com.

Otwarcie nowej szkoły tańca w Katowicach to dla mnie wyjątkowe wydarzenie. Chciałbym zarazić swoją pasją jak najwięcej mieszkańców Katowic – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Przyjdźcie, a przekonacie się, jak wyrazić swoje emocje i uczucia za pomocą tańca – zachęca choreograf i założyciel szkoły, Agustin Egurrola.

Wybór lokalizacji w Katowicach jest nieprzypadkowy – Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku. Otwarcie Egurrola Dance Studio wpisuje się w naszą strategię poszerzania oferty rozrywkowej. Jako wielofunkcyjne centrum rozrywkowo-lifestyle’owe jesteśmy pewni, że nowe miejsce będzie cieszyło się ogromną popularnością – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Egurrola Dance Studio działa już ponad 25 lat i obejmuje 12 szkół w prestiżowych lokalizacjach. To miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek i umiejętności, będzie mógł poczuć się komfortowo. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne sale wyposażone w parkiety najwyższej jakości i duże lustra z powłoką antyrefleksyjną, które zapewniają kursantom komfort nauki. Wszystko to, w połączeniu z atmosferą, pasją i wyjątkowym klimatem, tworzy niepowtarzalne miejsce, które stanie się drugim domem dla każdego tancerza.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl