Śląskie Trendy

7 x zdjęcie

Na wernisaż wystawy 7 x zdjęcie zapraszamy do Stacji Artystycznej Rynek w piątek, 20 lutego o godz. 18. Na przybyłych czeka swoisty misz-masz fotograficznych zainteresowań, bez przewodniego tematu i z pełną swobodą.

To oczywiste, że nie aparat robi zdjęcie, ale człowiek, który za nim stoi. Dlatego też nawet podobne ujęcie, ale wykonane przez dwóch różnych ludzi, może przedstawiać dwa zupełnie odmienne obrazy. Na tej wystawie będzie aż siedem spojrzeń na otaczającą przestrzeń, aż siedem jej fotograficznych komentarzy, skrojonych na miarę każdego z zaproszonych fotografików.

– Bo chyba taka jest fotografia – zauważa jeden z autorów zdjęć, Henryk Malesa. ­– Nawet przy pracy nad określonym projektem często górę biorą emocje dyktowane własnym spojrzeniem, percepcją zastanej sytuacji, wrażliwością artystyczną i trzaskiem migawki

Wystawę firmuje Grupa Fotograficzna No-Team w składzie: Henryk Malesa, Witold Cegiełka, Elizeusz Cieślik, Robert Kliś, Mariusz Brzozowski, Jacek Wypychowski i Wojtek Noga.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl