Śląskie Trendy

5 powodów by wynająć samochód bezpośrednio na lotnisku w Katowicach

Coraz częściej zdarza się tak, że podróżując decydujemy się na wykorzystanie różnych środków transportu, w tym komunikacji publicznej. Jednak czasami zdarza się tak, że konieczne będzie skorzystanie z samochodu. Tutaj dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie pojazdu, który zostanie wynajęty np. na lotnisku. Jakie konkretnie zalety ma takie rozwiązanie i co warto wiedzieć na temat wypożyczania pojazdów?


Zalety wynajmu pojazdów na lotnisku – czy to się faktycznie opłaca?

Wynajęcie samochodu bezpośrednio na lotnisku ma wiele zalet. Do najważniejszych zaliczyć należy to, że nie jest wtedy pobierana żadna dodatkowa opłata za podstawienie pojazdu. Oprócz tego, samochód może być wynajęty bezpośrednio po przylocie, albo zarezerwowany wcześniej. Wcześniejsza rezerwacja to pewność, że wybrane wcześniej auto będzie czekało na nas w momencie wylądowania. Zaletą jest też sama możliwość wyboru pojazdu. Zazwyczaj wypożyczalnie mają bardzo szeroką flotę, na którą składają się pojazdy osobowe, ale także i dostawcze czy busy do przewozu większej liczby osób, co przydaje się szczególnie w sytuacji, gdy podróżuje np. większa rodzina czy grupa znajomych. W czasie wypożyczania samochodu można zdecydować się również na wypożyczenie dodatkowego sprzętu np. nawigacji czy fotelika samochodowego. Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie jeszcze oprócz lotniska można wypożyczyć samochodów w Katowicach, zapoznaj się z artykułem Wynajem długoterminowy – gdzie można wypożyczyć samochód w Katowicach?

Co warto wiedzieć o korzystaniu z usług wypożyczalni?

Najważniejsze jest to, żeby dokładnie zapoznać się z regulaminem działania wypożyczalniWypożyczalnia samochodów w Katowicach udostępnia go na swojej stronie internetowej. Oprócz tego, przed podpisaniem umowy należy przeczytać dokładnie jej treść, a także zapoznać się z protokołem zdania pojazdu, który przygotowywany jest zazwyczaj wcześniej przez pracownika wypożyczalni. Gdyby cokolwiek budziło wątpliwości, zawsze należy je wyjaśnić wraz z pracownikiem firmy.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl