Śląskie Trendy

3. Akademia Mody i Dizajnu

Fundacja Colors of Silesia – organizator cyklu targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR zaprasza na 3. edycję cyklu szkoleń o nazwie Akademia Mody i Dizajnu.

To wydarzenie jest skierowane do osób działających w branży mody niezależnej chcących rozpocząć działalność, rozwinąć ją, albo rozszerzyć swoją wiedzę z praktycznych umiejętności. Akademia będzie składała się z części szkoleniowej, w postaci warsztatów i prelekcji oraz rozrywkowej, w postaci pokazu mody młodych projektantów.
Akademia Mody i Dizajnu jest cyklicznym wydarzeniem (dwa razy do roku), które przygotuje Cię to rozwoju w świecie mody oraz miejscem networkingu właścicieli niezależnych marek, bo zwykle brakuje wystawcom czasu na „pogaduszki” między sobą. Spotkania podnoszą wiedzę uczestników i dają inspirację do rozpoczęcia i rozwoju działalności w branży mody i dizajnu.
Akademia Mody i Dizajnu ma być miejscem nauki i networkingu młodych twórców!

Zapraszamy na trzecią edycję wydarzenia, która odbędzie się w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach 11.10.2016 w ramach VI Europejski Kongres MŚP!
W planie imprezy przewidzieliśmy następujące prelekcje i warsztaty:

PRELEKCJA (09:15 – 10:15)
Weronika Bednarska i Maryla Bywalec | SO IN LAW
Komercjalizacja pracy projektanta

DYSKUSJA (godzina 13:45 – 15:00) z udziałem Agnieszka Krajewska zPokokarde Studio Stylizacji, Weronika Bednarska i Maryla Bywalec z SO IN LAW, Milena Bekalarska (Milena Bekalarska Stylist), Rafał Stanowski zSzkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU (Krakowskie Szkoły Artystyczne)
pt. Rozwój rynku mody niezależnej i dizajnu w Polsce

sb


WARSZTATY (dwa bloki w godzinach 10:45 – 11:45 i 12:30 – 13:30):
– Wykładowcy CKZiU w Sosnowcu: Anna Fąfara, Ilona Nizioł, Aneta Gajos, Katarzyna Nieckarz, Kaura Holeczek, Anna Bogdziewicz
– Technik Przemysłu Mody – WYKROJE I ZDOBIENIA: „Poncho Araukanów”
Martyna Ara Jaworska | Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
– Świadome projektowanie
Agnieszka Krajewska | Pokokarde Studio Stylizacji
Trendy i ich wpływ na rozwój marki

Wydarzenie zakończą pokazy mody i aterparty w Klubie Królestwo, na które zapraszamy od godziny 20:00. Kolekcje zaprezentują:
– Patrycja Pasek
– Mirosława Szałasta
– kamil-sobczyk.com
– zwycięzca konkursu dla wystawców SILESIA BAZAAR

Zapraszamy!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl