Śląskie Trendy

Targi  Zdrowej Żywności i Ekologicznego Stylu Życia „EcoSilesia 2021”.

Targi  EcoSilesia 2021  – jest to nowe wydarzenie promujące sektor zdrowej, ekologicznej  żywności, produkty i usługi prozdrowotne, rozwiązania dla poprawy jakości środowiska naturalnego oraz prowadzenia zdrowego stylu życia.


Na targach będzie prezentowana żywność naturalna, ekologiczna, produkty regionalne, napoje, doradztwo dietetyczne, ziołolecznictwo, żywność bezglutenowa, suplementy diety, kosmetyki naturalne, ekologiczne środki czystości, wydawnictwa, rękodzieło i wiele innych produktów.

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów  poszukującym kontaktów  biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

Obecność na targach  wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić.

 

Targom towarzyszyć będzie  wiele atrakcyjnych wydarzeń i atrakcji, w których warto wziąć udział m. in.:

  • Strefa Kulinarna – pokazy przyrządzania potraw kuchni m. in. polskiej, śląskiej, beskidzkiej       wraz z degustacjami w tym kwaśnicy beskidzkiej. Wszystkie potrawy będą przyrządzane ze zdrowych, ekologicznych produktów.
  • Eko Przedszkole – które zapewni profesjonalną opiekę nad dziećmi, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzać ekspozycje targowe. Będą tam się odbywać ekologiczne warsztaty dla dzieci – każde dziecko opuści zajęcia z własnoręcznie wykonanym przedmiotem, np. piórnikiem na kredki.
  •  Konkurs targowy – do wygrania wyciskarka soków o wartości 3 tys. zł.

      Organizatorem Konkursu i fundatorem nagrody jest firma „SOCZYŚCIE” posiadająca stoisko na targach z ciekawą różnorodną ofertą.

      Należy zaproponować hasło reklamowe –  autorskie, premierowe, niepublikowane nigdzie wcześniej, promujące

ZDROWY STYL ŻYCIA. Regulamin Konkursu  na stronie: www.ecosilesia.pl

Kupony konkursowe do pobrania przy wejściu na targi i należy je złożyć na stoisku Organizatora Konkursu.

  • Prelekcje i wykłady na tematy zdrowotne.
  • Warsztaty – m. in. Warsztaty wyrobu kosmetyków naturalnych.

Targi odbędą się w dniach 4 – 5 września  2021 roku, w Katowicach w Galerii Szyb Wilson (Nikiszowiec) przy ul. Oswobodzenia 1,  codziennie w godz. od 10.00 do 19.00.

Poznaj, jak zadbać o zdrowie swoje i najbliższych, wzmocnić organizm, jakie wdrożyć nawyki żywieniowe oraz zdobądź wskazówki odnośnie zdrowego stylu życia.

Przyjdź koniecznie. Dokonaj „zdrowych” zakupów, a jest w czym wybierać.

Wstęp bezpłatny.   Warunkiem wstępu jest Rejestracja – dostępna na stronie: www.ecosilesia.pl

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Więcej informacji o targach i wydarzeniach targowych na: www.ecosilesia.pl

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl