Śląskie Trendy

Budujesz dom? Planujesz remont mieszkania? Zainspiruj się na Targach Budowlanych w Gliwicach. Organizatorzy czekają na Ciebie od  5 do 7 kwietnia w Hali Arena Gliwice.


20 edycja Gliwickich Targów Budowlanych to trzydniowe święto budownictwa, które obejmuje:
120 wystawców, tereny wystawowe  Hala A- Płyta Główna Mała Arena, Hol, tereny zewnętrzne.
W trakcie targów odbędą się:
–  Konferencje Dream Silesia – organizowana przez Wydział Architektury Politechniki Śląskiej,
–  Konferencja Śląskiej Izby Budownictwa „ Nowoczesne techniki i technologie w budownictwie dla obniżenia niskiej emisji i walki ze smogiem.
Miasto Gliwice – Współgospodarz targów przygotowało dla Państwa porady i pełne informacje w temacie „Czyste powietrze dla Gliwic” –  pracownicy  Wydziału Środowiska Urzędu Miasta zapraszają na stoisko, gdzie poznacie Państwo metody, sposoby pozyskiwania dofinansowań, oraz pełną informację o programie PONE.

W ofercie targowej nie zabraknie: pokazów Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych, prelekcji Przedstawiciela Polskiego Alarmu Smogowego oraz prezentacji Inteligentnego Domu.
Dla miłośników dekorowania wnętrz mamy warsztaty: las w słoiku, kokedama, oraz zajęcia z makramą.
Organizator targów gwarantuje liczne atrakcje w targowej Strefie Malucha. Dla najmłodszych mamy Klub Kreatywnego Architekta z Flojamo, zajęcia z Palanetą Robotów, Chemical  World oraz pełną atrakcji Wioskę Indiańską TIPI.
Zapraszamy do śledzenia facebookowego profilu wydarzenia oraz strony www.expogliwice.pl, gdzie pojawiają się na bieżąco informacje o przygotowanych atrakcjach w ramach Targów EXPO GLIWICE 5-7 kwietnia 2019.

Promocja Targi i Miasto Gliwice ZAPRASZAJĄ

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl