Śląskie Trendy

100 jeży otrzyma domki od klientów FORUM

Aż 100 domków dla jeży zbudują klienci CH FORUM Gliwice, którzy wezmą udział w akcji NaJeżeni, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 października, w godz. 12.00 – 18.00. Domki budowane będą pod okiem stolarza, a ich budowniczy – klienci, będą mogli sami zdecydować, w jakim miejscu je postawić.


Domki staną w ogrodach, parkach i lasach. O tym, gdzie postawić je najlepiej, mówić będą członkowie Stowarzyszenia Nasze Jeże. Konstrukcje powstawać będą na stanowiskach usytuowanych w sąsiedztwie głównego wejścia do FORUM, oddalonych od siebie na bezpieczną odległość 1,5 m.

W ramach warsztatów, o godz. 15.30 rozpocznie się również budowa jednego dużego domku dla owadów, który stanie w Lesie Dąbrowa. Nie zabraknie też warsztatów przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych, podczas których dzieci m.in. wykonają odlewy stópek jeża, a także skorzystają z innych jeżykowych atrakcji.

– Odbędzie się też konkurs na Facebooku, będący połączeniem aktywności podczas eventu z aktywnością online. Uczestnicy wydarzenia będą mogli na specjalnej ściance odpowiedzieć przed kamerą na pytanie „Dlaczego wziąłeś udział w akcji NaJEŻeni?”. Autorzy pięciu najciekawszych wypowiedzi otrzymają w nagrodę karty podarunkowe o wartości 100 zł każda – mówi Marek Thorz.

Akcję objął patronatem Prezydent Gliwic. Jej partnerami są także: Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach i Stowarzyszenie „Nasze Jeże”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl